Korzyści z automatycznego przetwarzania zamówień dla WooCommerce - Dropex

Automatyzacja fulfillment procesów z Dropex API

Współpraca z fulfillment dostawcą czyni cuda: uwalnia czas, oszczędza pieniądze i nerwy. Optymalizacja logistyki to jedna z rzeczy, które muszą zrobić przedsiębiorcy, którzy chcą, aby ich biznes internetowy odniósł sukces. Z Dropex to żaden problem – oprócz imponującej listy przydatnych usług fulfillment mamy nowoczesny system CRM, który doskonale integruje się z każdą platformą, na której powstała Twoja witryna e-commerce.

Korzyści z automatycznego przetwarzania zamówień dla WooCommerce

WooCommerce to jedna z najpopularniejszych wtyczek do budowy sklepu internetowego. Takie uznanie opinii publicznej otrzymała za możliwość praktycznie nieograniczonego modyfikowania i dostosowywania witryn e-commerce. Domyślnie WooCommerce udostępnia swoim użytkownikom następujące narzędzia:

  • elastyczne zarządzanie towarami, sposobami płatności i dostawą, podatkami;
  • zbieranie cennych informacji o źródłach ruchu i zachowaniach klientów.
  • ustawienia rabatów i naliczanie bonusów po zakupie;
  • tworzenie listy produktów promocyjnych.

Jak widać, korzyści dla biznesu jest wiele. A może nawet więcej – jeśli uzupełnimy ten program o oprogramowanie logistyczne Dropex. Dzięki fulfillment online od Dropex możesz zarządzać zapasami, kontrolować zamówienia i zagwarantować klientom najszybszą dostawę. To z kolei sprawi, że biznes będzie jeszcze bardziej dochodowy i uchroni Cię przed błędami pracowników, które mogą zaszkodzić zyskom i reputacji firmy.

Szybka integracja WooCommerce z oprogramowaniem logistycznym Dropex

Cały proces integracji trwa od 2 do 5 dni roboczych – należy zwrócić uwagę, że w tym czasie niepożądane jest przeprowadzanie promocji lub wysyłanie przesyłek do klientów. Po połączeniu wszystkie usługi dostawy i fulfillment zostaną zoptymalizowane, a Ty możesz w dowolnym momencie przeglądać raporty na temat aktualnego statusu wszystkich swoich zamówień, obrotów i pytań finansowych. Nie musisz martwić się przerwami w pracy – nasze API jest szybkie i stabilne. Możesz dowiedzieć się więcej o połączeniu od  menedżera Dropex.

Dzięki Dropex otrzymujesz potężne oprogramowanie do optymalizacji realizacji zamówień

Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom fulfillment online od Dropex.

Prosta integracja i łatwe zarządzanie

Oprogramowanie logistyczne Dropex jest łatwe w obsłudze i intuicyjne – dzięki czemu nie musisz długo dostosowywać się do nowego systemu i zmieniać zwykłych procesów biznesowych.

Automatyczna realizacja zamówień

Informacja o statusie jest automatycznie pobierana do systemu – dzięki czemu w każdej chwili możesz dowiedzieć się, na jakim etapie jest dane zamówienie.

Zautomatyzowane zarządzanie zwrotami

Jeśli klient odmówi odbioru, informacja o tym (i wszystkich kolejnych krokach w celu rozwiązania problemu) zostanie automatycznie wyświetlona w systemie. W tym samym czasie Dropex sprawdzi zwrot pod kątem uszkodzeń i jeśli wszystko dobrze, zwróci klientowi pieniądze. A potem przepakują towar i odeślą go z powrotem do swojego magazynu (lub wrócą do sklepu internetowego).

Pełne zarządzanie magazynem

Przyjmujemy, sprawdzamy i oznaczamy towary – po czym rejestrujemy go w systemie za pomocą oprogramowania Dropex i wysyłamy na przechowanie. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: wszystkie nasze magazyny są wyposażone w system klimatyzacji, a także systemy bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej.

Znaczenie outsourcingu i automatyzacji realizacji zamówień

Podsumowując, spójrzmy jeszcze raz na korzyści płynące ze współpracy z Dropex i automatyzacji niektórych procesów operacyjnych z wykorzystaniem naszego CRM.

Oszczędność czasu i zasobów

Fulfillment dostawca zajmuje się wszystkimi rutynowymi zadaniami logistycznymi – a dzięki doświadczeniu i możliwościom technicznym zarządza nimi szybko i sprawnie. Oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu.

Minimalizowanie błędów

Zmniejszenie czynnika ludzkiego pomaga uniknąć wielu błędów – dlatego zautomatyzowaliśmy wszystkie etapy realizacji, które można zautomatyzować. Do rozwiązywania problemów wymagających „żywej” wiedzy i doświadczenia, wybraliśmy doświadczony i uważny zespół, w którym każdy jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Pełna kontrola

System CRM Dropex daje Ci pełną kontrolę na wszystkich etapach sprzedaży – od momentu przetworzenia zamówienia do jego otrzymania przez klienta. Możesz monitorować sytuację w czasie rzeczywistym i szybko reagować, jeśli coś pójdzie nie tak.

Wzrost lojalności klientów

Fulfillment dostawca pomaga zorganizować poziom usług, jakiego oczekuje każdy klient. Obejmuje to szybką dostawę, rzetelną informację o dostępności towaru na magazynie, możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze. Powiadomienia SMS o godzinie przyjazdu kuriera i wiele więcej.

Każdy biznes ma swoje potrzeby i cele. Bez względu na wyzwania, przed którymi staniesz – Dropex pomoże Ci je rozwiązać. Więcej o warunkach i kosztach współpracy dowiesz się na naszej stronie internetowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here