Pionier polskiego e-commerce, operator Przelewy24 nawiązał współpracę z Allegro.pl – najpopularniejszą internetową platformą zakupową w Polsce. Wspólnie umożliwią klientom Allegro korzystanie m.in. z nowatorskiej formy szybkich płatności BLIK OneClick.

– Największy wybór metod płatności, który oferuje serwis Przelewy24, jest jedną z kluczowych korzyści , najwyżej cenionych przez klientów sklepów internetowych. Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i wymagania klientów – także w zakresie szybkich i wygodnych płatności – stale rosną. – tłumaczy  Jacek Kinecki, Dyrektor Sprzedaży w Przelewy24.

Nowa, wygodna metoda płatności BLIK OneClick, która dzięki współpracy z operatorem Przelewy24 zostanie wkrótce wdrożona na Allegro, umożliwi komfortowe i błyskawiczne zakupy jednym kliknięciem, bez zbędnego wpisywania dodatkowych danych i kodu BLIK. To szczególnie istotne z perspektywy klientów dokonujących zakupów na smartfonach i tabletach, a dziś już połowa ruchu na Allegro to właśnie ruch z urządzeń mobilnych.

– Cieszymy się, że Allegro dołączyło do partnerów Przelewy24, a klienci platformy zyskają nowe, wygodne i bezpieczne metody płatności. Taka współpraca daje nam ogromną motywację do działania,  dalszego rozwoju  i stałego podnoszenia jakości naszych usług. Z ciekawością obserwujemy i reagujemy na zmiany na polskim rynku e-commerce. – dodaje Michał Bzowy, Wiceprezes Zarządu PayPro SA.

Z perspektywy klientów Allegro, nowy operator Przelewy24, oznacza zwiększenie liczby dostępnych metod płatności i tym samym poprawę komfortu płacenia za zakupy na platformie.

Przelewy24 od prawie 13 lat współtworzy polską branżę e-commerce, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom ponad 250 metod płatności, a najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz restrykcyjna polityka bezpieczeństwa. Już ponad 65 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Allegro to dla ponad 20 milionów klientów niskie ceny, najszerszy wybór produktów – niemal 70 milionów ofert miesięcznie – i pełne bezpieczeństwo transakcji. Allegro współpracuje z kilkuset markami, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tysięcy małych i średnich polskich firm handlowych i dystrybutorów. Wg „Internet Retailer Europe 500” Allegro jest 6. największym pod względem obrotów retailerem w Europie. Według niezależnych badań jest też od lat najsilniejszą marką handlową w Polsce, co potwierdza m.in ranking Superbrands.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here