ITH umacnia swoją ofertę usług internetowych dla polskich przedsiębiorstw

ITH odnotowuje rozbudowę swojej infrastruktury sieciowej w pierwszym kwartale 2023 roku, uruchamiając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Obiekty te uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Wysokiej jakości sieć światłowodowa ITH gwarantuje łączność między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Nasza różnorodna oferta obiektów kolokacyjnych pozwala Klientom znaleźć optymalne miejsce dla swojego sprzętu. W zależności od potrzeb Klienci mogą chcieć zbudować dodatkowe centrum danych w innym mieście lub mieć obiekt kolokacyjny blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań Klientów, umożliwiając korzystanie z różnych obiektów jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — profesjonalne usługi ICT dla biznesu

ITH, założone przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka w 2020 roku, od początku koncentrowało się na dostarczaniu szerokiej gamy usług ICT dla przedsiębiorstw, w tym Internetu, kolokacji i hostingu. Aby zbudować zaufanie klientów, firma zdecydowała się na oferowanie swoich usług za darmo przez prawie rok, co zaowocowało przedłużeniem umów przez wszystkich uczestników tego programu.

Rok 2021 przyniósł rozwój dla ITH dzięki włączeniu do swojej oferty platformy hostingowej Kru.pl oraz pozyskaniu pierwszych inwestorów. Następnie w 2022 roku firma przeprowadziła drugą rundę finansowania, zdobywając wsparcie krakowskiego funduszu B Capital ASI i znanego warszawskiego przedsiębiorcy.

Dzięki inwestycjom ITH może oferować swoje usługi na terenie całej Polski, w miastach takich jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Firma nieustannie rozwija swoje produkty i usługi, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

ITH — technologiczne wsparcie dla Twojego biznesu

ITH nawiązuje współpracę z ponad 10 000 klientami biznesowymi, w tym z takimi organizacjami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Firma zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem instalacji sieciowych, jak również dostarcza usługi Internetowe dla różnych obiektów, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT rozlokowane na terenie Polski.

Ciekawym przedsięwzięciem realizowanym przez ITH jest projekt ITH Ready, mający na celu łączenie biurowców w całej Polsce z siecią ITH Net. W efekcie, zarówno najemcy, jak i właściciele (a także zarządcy nieruchomości) mogą liczyć na:

 • Standaryzację i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Ekspresowe wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z łącza głównego i awaryjnego.

ITH specjalizuje się także w szeroko rozumianej obsłudze IT, oferując klientom takie usługi jak:

 • Internet.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i montaż instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w ramach abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Jak zwraca uwagę Jakub Jedynak: ITH dąży do kompleksowej obsługi IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast z nimi konkurować.

ITH wyróżnia się na rynku dzięki swojemu elastycznemu i partnerskiemu podejściu do współpracy z klientami. Usługi świadczone przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: ITH jest prawdopodobnie jedynym w pełni elastycznym dostawcą, który skupia się na rynku biznesowym, dostosowując się do jego dynamicznych potrzeb i nieustannie się rozwijając.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a centralne biura firmy zlokalizowane są w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center na terenie Małopolski oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here