etui na telefony

Stworzenie niepowtarzalnego pokrowca, którego powierzchnię zdobią prywatne fotografie, oryginalne motywy graficzne lub napisy to doskonała okazja, by spersonalizować telefon, tym samym dostosowując jego wygląd do własnych upodobań. Co warte podkreślenia, sylikonowe etui na zamówienie nie jest rozwiązaniem droższym od zakupu pokrowca już gotowego. Jego cena jest zwykle zbliżona lub równa cenie tradycyjnego etui sylikonowego.

Etui skrojone na miarę

Podstawową kwestią wpływając na komfort codziennego użytkowania telefonu ubranego w pokrowiec, jest jego idealne dopasowanie do urządzenia. Pokrowiec musi ściśle przylegać do całej powierzchni smartfona, jednocześnie pozostawiając pełny dostęp do zainstalowanych w obudowie wtyków czy przycisków. Musi być również wyposażony w odpowiednio wyprofilowane otwory odsłaniające i zabezpieczające obiektywy aparatów. Decydując się na zamówienie etui, w pierwszej kolejności należy zatem szukać modelu dedykowanego konkretnemu telefonowi. Dopasowane etui to mniejsze ryzyko uszkodzenia smartfona i większy komfort jego codziennego użytkowania. Gdy kupujemy etui na zamówienie, kolejnym krokiem jest jego personalizacja, czyli wybór sposobu i stylu zdobienia.

Kolorowy zawrót głowy

Przygotowane na indywidualne zamówienie pokrowce do telefonów zwykle możemy zdobić poprzez nałożenie na ich powierzchnię gotowych grafik udostępnianych przez sprzedającą je firmę, ewentualnie poprzez wykorzystanie prywatnych fotografii. To drugie rozwiązanie zapewnia możliwość pełnej personalizacji urządzenia, co jest jednym z największych bonusów, gdy już zdecydujesz się wybrać etui na zamówienie. Do zdobienia powierzchni pokrowca możesz wykorzystać dowolnego rodzaju zdjęcia w formacie cyfrowym. Mogą to być fotografie bliskich, dzieci, zwierząt czy pamiątkowe zdjęcia z wakacji. Dowolność wyboru zapewnia znacznie większe pole manewru. Ze względu na niskie ceny tego typu pokrowców, a także dużą łatwość w ich samodzielnym projektowaniu, od razu warto zamówić kilka wersji zdobionych różnymi fotografiami. W ten sposób zyskujemy możliwość szybkiej zmiany wyglądu telefonu, w zależności od nastroju czy okoliczności.

Samodzielne zaprojektowanie i zakup etui na zamówienie to doskonały wybór dla osób, którym zależy na pełnej personalizacji urządzenia. Takie pokrowce nie tylko chronią telefon przed typowymi zagrożeniami, ale także nadają mu wyjątkowo oryginalny charakter. Poza tym są tanie i wygodne w użytkowaniu. Ich antypoślizgowa powierzchnia poprawia chwyt, a amortyzujące właściwości sylikonu dobrze zabezpieczają przed uszkodzeniami od uderzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here