Jak kupić akcesoria do salonu manicure

W dobrym salonie manicure nie może zabraknąć funkcjonalnych akcesoriów, które ułatwią pracę, a jednocześnie zapewnią klientkom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej i sprawdź, jak wybrać sprzęt idealnie dopasowany do osobistych potrzeb. 

Lampa UV

To urządzenie, które emituje światło ultrafioletowe na płytkę paznokcia i utwardza lakiery do paznokci zarówno hybrydowe, jek jak i żelowe. Wysokiej jakości sprzęt może oferować wiele nowoczesnych opcji, co poprawi komfort użytkowania oraz znacznie usprawni codzienną pracę w salonie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po model z timerem, sensorem ruchu czy z emisją białego światła. W dodatku nowa lampa UV może stopniowo zwiększać moc co 30 sekund, co obniży uczucie pieczenia przy aplikacji żelu budującego. Wystarczy sięgnąć po urządzenie z opcją Low Heat Mode.

Pamiętaj,  aby zawsze kupować lampy UV w dobrych punktach sprzedaży. Bardzo szeroką ofertę modeli przygotował sklep internetowy Activeshop, w którym kupisz urządzenia najbardziej uznanych marek. Wystarczy zapoznać się z ofertą, porównać parametry interesujących modeli i wybrać ten najlepszy. To świetna propozycja dla właścicieli salonów, którzy zawsze szukają nowoczesnych rozwiązań. 

Pochłaniacze pyłu

Ścieranie suchej skóry i polerowanie płytki paznokci sprawia, że powstaje mnóstwo uciążliwego pyłu. Jednak wystarczy sięgnąć po profesjonalny pochłaniacz, który sprawi, że praca stanie się dużo łatwiejsza. To urządzenie można zamontować w różnych miejscach. Świetnie sprawdzi się w zabudowie blatu czy biurka, a także jako element podnóżka fotela. Ponadto możesz wybrać model na przenośnym statywie. Kolejnym atutem jest niewielki rozmiar pochłaniaczy, co znacznie ułatwi pracę w małym salonie.

Mechanizm działania pochłaniacza do zabudowy jest bardzo prosty i skuteczny. Urządzenia wyposażone są w kasety, które trzeba regularnie opróżniać. Natomiast za pochłanianie pyłu odpowiadają turbiny ssące. Pył preniesiony zostaje do wymiennych pojemników. Pamiętaj, że w sklepie Activeshop możesz również kupić model z węglem aktywnym, który świetnie radzi sobie z eliminowaniem drobnoustrojów i alergenów. Dzięki temu praca zawsze będzie bezpieczna.

Autoklaw kosmetyczny od ACTIVESHOP

Ten profesjonalny sprzęt znajdzie zastosowanie w każdym salonie, w którym bezpieczeństwo klientek stanowi kwestię priorytetową. Nowoczesny autoklaw umożliwia perfekcyjną dezynfekcję, dzięki czemu klientki nie muszą się obawiać o wystąpienie żadnych schorzeń po wizycie. Wysokiej jakości autoklaw to gwarancja zniszczenia wszystkich niebezpiecznych mikroorganizmów, które mogą znajdować się na narzędziach kosmetycznych. Dziś autkolawy można spotkać w każdym renomowanym salonie.

Dostępne w sklepie Activeshop modele mają różne parametry, dlatego przed zakupem warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną. Asortyment jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu każdy będzie mógł sięgnąć po idealne rozwiązanie. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów. Dołącz do nich i skorzystaj ze sprawdzonej oferty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here