kolor oczu

Możesz zmienić kolor oczu

by author page

0 comments Medycyna

Zabiegi poprawiające urodę stały się bardzo polarne na całym świecie. W ubiegłym roku tylko na terenie Stanów Zjednoczonych  z zabiegów kosmetycznych skorzystało ponad dziesięć milionów osób. Skorygować można już prawie wszystko. Sztuczne piersi, nosy, liposukcje, botoks. Teraz czas na korektę koloru oczu.  Inżynierowie ze Stroma Medical znaleźli sposób na zmianę koloru tęczówki.

Jak wygląda zabieg?

Jest to mało inwazyjny zabieg laserowy, trwający niecałą minutę. Pozwala na razie jedynie na zmianę koloru oczu z brązowego na niebieski . Zmiana koloru jest możliwa u każdego posiadacza brązowych oczu, ponieważ pod głównym kolorem ukryty jest drugi, niebieski i znajduje się on pod cienką warstwą pigmentu.

kolor oczu

Jest to proces nieodwracalny. Zabieg polega na usunięciu brązowego pigmentu, co trwa około 20 sekund. Efekt zmiany jest widoczny dopiero po kilku tygodniach, ponieważ organizm musi się przystosować do nowej warstwy pigmentu.

Wykonano  już kilka zabiegów w Meksyku oraz na Kostaryce. Cena  średnio wynosi 3300 funtów, czyli około 19 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *