Esthechoc

Przeciwzmarszczkowa czekolada

Właściwości czekolady są bardzo różne . Zawiera w sobie tryptofan, glukozę, kofeinę, teobrominę oraz jony magnezu, które zbawiennie wpływają na nasz nastrój poprzez zwiększanie poziomu endorfin. Pobudza organizm, ale również niebiańsko smakuje. Nigdy jednak nie słyszałam, że czekolada może odmładzać. A jednak .

Firma  Lycotec stworzyła czekoladę Esthechoc, która zawiera więcej przeciwutleniaczy niż zwykła czekolada, przez co poprawia krążenie i zapobiega starzeniu się skóry. Testy przeprowadzone przez firmę wykazały rezultaty już po 4 tygodniach jedzenia Cambridge Beauty Chocolate – to druga nazwa odmładzającej czekolady. Zauważono znaczną poprawę stanów zapalnych skóry oraz lepsze ukrwienie. Wszystko dzięki astaksantynie, która ma działanie przeciwutleniające. Jeden czekoladowy batonik zawiera jej tyle samo, ile zawiera średni filet łososia alaskańskiego .

Obecnie prowadzone są ściśle kontrolowane testy kliniczne, jednak jeżeli uda się wprowadzić czekoladę na rynek, czekoladoholicy pozostaną piękni i młodzi przez całe życie.

http://www.esthechoc.com/pl/default/index

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *